kardiyoloji-logo

Değerli meslektaşlarımız,

Kardiyoloji-online platformu adıyla bir web tabanlı sohbet ortamı yaratmak niyetiyle yola çıkmış bulunuyoruz. Amacımız, her hafta belli gün ve saatte, 40-45 dakikalık bir süre içerisinde, sohbet havasında, katılanların da soru ve katkılarını paylaşarak güncel kardiyoloji pratiği ve literatürü üzerinde görüş alışverişinde bulunmaktır.

Her ne kadar girişimin mimarı Atriyal Fibrilasyon Derneği olsa da, sadece atriyal fibrilasyon ve aritmi değil, genel kardiyoloji pratiğine de elimizden geldiğince değinmeye gayret göstereceğiz. İki- üç haftada bir güncel kardiyoloji literatüründe bizlere önemli görünen makaleleri sizlerin huzurunda tartışmak, kalan haftalarda da günlük pratikte kafa karıştıran, karar vermede zorluklar yaşanan durumları değerlendirmeyi planlıyoruz.

Canlı yayınlarımıza katılım herkese açık olacak ve katılımcıların soru ve katkıları paylaşılacaktır. Platforma kayıt en başta sadece bir defa yapılacak, daha sonraki girişlerde gerekli olmayacaktır. Her haftanın canlı yayınının kaydı sitede muhafaza edilecek ve 7/24 izlemeye açık bulunacaktır. Herhangi bir endüstri desteği olmadan gerçekleştirilecek olan bu platformun teknik desteği Feniks tarafından sağlanacak, bilimsel içeriği bizler tarafından tayin edilecektir.

Klinik pratiğe faydalı olacağını umut ettiğimiz bu girişime katılım ve katkılarınızı bekliyor, hepinize sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz.Dr. Erdem Diker
Dr. Bülent Özin
Dr. Sinan Aydoğdu
Dr. Murat Özdemir


Kalp Hastalıkları Derneği’nin dijital yayın platformudur.

Bu platform sadece profesyonel sağlık çalışanları içindir. Yer alan canlı yayın ve videolardaki bilgi ve görüşler kişiye ait olup, hasta takibi ve tedavisinde referans niteliği taşımaz. Kalp Hastalıkları Derneği’nin dijital yayın platformudur.